Gdańsk, Młyniska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 200 PLN
Powierzchnia
25 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2

PG i GUMed niedaleko!!! Przytulna kawalerka przy ul. Chwaszczyńskiej, W pobliżu małe sklepy osiedlowe, dyskont spożywczy, komunikacja miejska (autobusy, tramwaje, kolej SKM). Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w kamienicy i złożone jest z salonu, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki z WC. Dostępne z widocznym wyposażeniem. Zestawienie należności: 1. Czynsz najmu: 1200 PLN/mc; 2. Opłaty ADM: ok 214 PLN/mc; 3. Prąd i gaz wg zużycia. !!! Ogłoszenie nie jest ofertą w myśl przepisów K.C.!!!

  • Dostępne w okolicy: Morze, Park, Plac zabaw, Bank, Fitnes, Kościół
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, Kolejka podmiejska, Tramwaj
Arkadiusz Tokarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MERITUM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MERITUM Nieruchomości z siedzibą przy Franciszka Zabłockiego 6B/8, 80-287 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres atokarski@meritum.info.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu