Gdańsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
9

!!! Najem OKAZJONALNY!!!

Dwupokojowy komfortowy apartament zlokalizowany na 9. pietrze w apartamentowcu przy ul. Suchej w Gdańsku Letnicy.

Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym + balkon, sypialni, łazienki z WC, przedpokoju. Do lokalu przynależy komórka lokatorska. Miejsce parkingowe w hali garażowej w cenie.

Osiedle oferuje swoim mieszkańcom elegancko wykończone części wspólne - dziedziniec z oczkami wodnymi, place zabaw. Budynek objęty jest całodobowym dozorem fizycznym, posiada lobby, trzy windy, saunę i fitness przeznaczone do użytku wyłącznie przez mieszkańców.

W najbliższej okolicy znajdziemy małe sklepiki osiedlowe, drobne usługi, komunikację miejską (autobusy i tramwaje). Do plaży w Brzeźnie 25 minut spacerem.

Dostępne zaraz.

Zestawienie należności:

1. Kaucja 3000 PLN;
2. Czynsz najmu 2500 PLN / mc;
3. Opłaty do adm 580 PLN /mc (może ulec zmianie);
4. Prąd wg zużycia.
5. Miejsce parkingowe 200,00 PLN.
6. Wynagrodzenie agencyjne.

Najem okazjonalny. Bez zwierząt.

Zapraszamy!

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Szpital, Kościół, Morze, Szkoła, Przystań, Park, Hala sportowa, Bank, Sklep, Apteka, Fitnes, Centrum handlowe
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
Arkadiusz Tokarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MERITUM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MERITUM Nieruchomości z siedzibą przy Franciszka Zabłockiego 6B/8, 80-287 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres atokarski@meritum.info.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu