Gdańsk, Matemblewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 700 PLN
Powierzchnia
41 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Mieszkanie:
Lokal o powierzchni 41 m2 składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego wyposażonego w AGD, , łazienka z pralka i WC. pokój dzienny w prłni umeblowany, w mniejszym pokoju 2 szafy, komoda, ława, wysoki parter od strony ulicy.

Budynek:
Niska zabudowa, ogrodzony, na skrzyżowaniu ulic Matemblewskiej z Potokową, od strony ulicy na parterze zlokalizowane lokale usługowe. W sąsiedztwie małe sklepiki osiedlowe i usługi. dyskont spożywczy 5 minut pieszo, przystanek autobusowy, kolej PKM.

Okolica:
Osiedle położone w pobliżu terenów zielonych - Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, stawów, niedaleko miejsca kultu religinrgo,

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Góry, Plac zabaw, Rzeka, Zabudowa niska, Sklep, Las, Park
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska
Arkadiusz Tokarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MERITUM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MERITUM Nieruchomości z siedzibą przy Franciszka Zabłockiego 6B/8, 80-287 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres atokarski@meritum.info.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu