Gdańsk, Łostowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
42 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

!!! wyłącznie NAJEM OKAZJONALNY!!!

Dwupokojowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym przy ul. Ametystowej w Gdańsku Łostowicach, os. Kolorowe. W najbliższej okolicy znajdziemy liczne sklepiki osiedlowe, sklepy spożywcze typu dyskont, place zabaw, komunikację miejską (autobusy). Przy budynku zlokalizowano miejsca postojowe wyłącznie dla mieszkańców.

Lokal położony jest na parterze w niedużym bloku i składa się z salonu z umeblowanym i wyposażonym w AGD aneksem kuchennym, małego pokoju, przedpokoju oraz łazienki z WC.
Mieszkanie dostępne wraz z widocznym wyposażeniem. Minimalny okres najmu 12 m-cy.
Najem OKAZJONALNY.
Bez zwierząt.

Zestawienie należności:

Kaucja depozytowa: 3000 PLN;
Czynsz najmu: 2000 PLN/mc;
Czynsz administracyjny: 480 PLN/mc (może ulec zmianie);
Prąd wg zużycia;
Internet.

!!! UWAGA - Ogłoszenie nie jest ofertą w rozlumieniu K.C.

  • Dostępne w okolicy: Apteka, Sklep, Kościół, Zabudowa niska, Przychodnia lekarska, Fitnes, Bank, Szkoła, Plac zabaw, Restauracja, Centrum handlowe
  • Komunikacja: Autobus
Arkadiusz Tokarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MERITUM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MERITUM Nieruchomości z siedzibą przy Franciszka Zabłockiego 6B/8, 80-287 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres atokarski@meritum.info.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu