Gdańsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
65 m2
Liczba pokoi
3

Trzypokojowe mieszkanie na os. Wiszące Ogrody w Gdańsku, przy ul. Przytulnej.

Trzypokojowe mieszkanie na os. Wiszące Ogrody przy ul. Przytulnej w Gdańsku Kiełpinku. W najbliższej okolicy znajdziemy centra handlowe, hipermarket spożywczy, sportowy, budowlany i motoryzacyjny, szkołę, małe sklepiki osiedlowe, etc. Pobliska komunikacja miejska - autobusy i kolej PKM zapewnią szybki i komfortowy dojazd do pozostałych dzielnic miasta.

Mieszkanie o pow. 65 m2 składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz dużego ogródka do wyłącznego użytku najemcy. Lokal dostępny z widocznym wyposażeniem. Dostępne od 02 lipca 2021.

Zestawienie należności:
1. Czynsz najmu: 2000 PLN;
2. Czynsz adm: ok. 500 PLN;
3. Prąd wg zużycia;
4. Kaucja depozytowa 2500 PLN.


!!! Ogłoszenie nie jest ofertą w myśl K.C. !!!

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Góry, Szkoła, Sklep, Bank, Zabudowa niska, Kościół, Park, Apteka, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Las, Jezioro, Plac zabaw
  • Komunikacja: Lotnisko, Kolejka podmiejska, Autobus, Autostrada
Arkadiusz Tokarski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MERITUM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MERITUM Nieruchomości z siedzibą przy Franciszka Zabłockiego 6B/8, 80-287 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres atokarski@meritum.info.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu