Morena / Gdańsk / ul. Budapesztańska
71 m2
4 500 PLN / 0 PLN/m2
 
 
Numer oferty:260/10054/OMW
Cena:4 500 PLN
Powierzchnia:71 m2
Liczba pokoi:4
Piętro:3
Liczba pięter:4
Typ kuchni:Oddzielna
Rynek:Wtórny
Rok budowy:2005
Stan nieruchomości:Bardzo dobry
Kaucja:5500
Numer oferty:260/10054/OMW
 
 
 
slideshow Pokaz slajdów
1 z 15
 
 
 
 

OPIS

DOSKONAŁA LOKALIZACJA!

Czteropokojowy apartament w budynku wielorodzinnym przy ul. budapesztańskiej na gdańskiej Morenie. W najbliższej okolicy znajdziemy komunikację miejską (tramwaje, autobusy, kolej PKM) zapewniającą sprawny dojazd do pozostałych dzielnic miasta, małe sklepiki osiedlowe i drobne usługi, restauracje, bary, hipermarket, dyskonty spożywcze kilku marek, przychodnię lekarską, centrum handlowe, szkoły, przedszkola, usługi edukacyjne. Pobliskie lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego pozwolą aktywnie i zdrowo spędzać czas wolny.

Mieszkanie położone jest na 3 i 4 pietrze i złożone jest z 4 pokoi, garderoby, aneksu kuchennego, łazienki. Lokal został wyposażony w wygodne meble wypoczynkowe, pojemne zabudowy wnękowe, meble kuchenne, urządzenia AGD. W 2 łazienkach zainstalowano wannę i kabinę prysznicową. Z salonu wyjście na duży południowy balkon. Do lokalu przynależy 1 miejsce naziemne postojowe dodatkowo płatne (130 PLN + 22 PLN)


Zestawienie należności:
1. Kaucja 5500,-
2. Czynsz najmu 4500,-
3. Opłaty ADM,-
4. Prąd i gaz wg zużycia;
5. Internet + TV.

!!! UWAGA!!! Wynajmujący zastrzega prawo do zmiany treści ogłoszenia w zakresie dostępności, ceny, okresu wynajmu, itd. Ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu przepisów K.C.
 
Gdańsk / 71 m2
ul. Budapesztańska
4 500 PLN / 0 PLN/m2
Winda:Tak
Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
Teren ogrodzony:Tak
Dostępne w okolicy:Bank, Fitnes, Basen
Komunikacja:Autostrada, Lotnisko, Kolej, Autobus, Kolejka podmiejska, Tramwaj
 

KONTAKT DO BIURA:

opiekun oferty:

Arkadiusz Tokarski

tel.: 785932411

atokarski@meritum.info.pl

 
 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MERITUM Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest MERITUM Nieruchomości z siedzibą przy Franciszka Zabłockiego 6B/8, 80-287 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres atokarski@meritum.info.pl… czytaj więcej